Pobierz odtwarzacz Adobe Flash ZAWARTOŚĆ TEJ STRONY WYMAGA NOWSZEJ WERSJI ADOBE FLASH PLAYER

WPM - strony internetowe - tworzenie stron www - flash www - media interaktywne

Oferowane przeze mnie strony internetowe flash, odpowiadają najnowszym osiągnięciom i rozwiązaniom z dziedziny flashSEO, mającym na celu optymalizację treści zarówno pod kątem użytkowania jak i wyszukiwarek:

deep-linking + SEO
strona internetowa wyposażona jest w zaawansowany system deep-linking, który daje możliwość tworzenia unikalnych adresów URL dla różnych podstron serwisu. W przeciwieństwie do zwykłych stron flash, tak skofigurowana strona internetowa pozwala użytkownikowi na dostęp do historii przeglądarki i korzystania ze standardowych przycisków (wstecz/dalej/odśwież), daje również możliwość przesyłania linków do konkretnych podstron serwisu czy np. dodawania ich do zakładek. Dodatkowo "w tle strony" w sposób niewidoczny dla użytkownika generowana jest treść alternatywna, co sprawia, że podstrony i ich zawartość są poprawnie indeksowane przez wyszukiwarki.

statystyki
do każdej strony internetowej podłączony jest system Google Analytics - zaawansowane rozwiązanie dla firm w zakresie analityki internetowej zapewniające dokładny wgląd w ruch w witrynie oraz skuteczność działań marketingowych.

panelTXT (opcjonalnie)
system umożliwiający samodzielne modyfikowanie treści strony bez znajomości programowania. Zmian dokonuje się w niezwykle łatwy i wygodny sposób, nie opuszczając nawet strony internetowej.
SPRAWDŹ jak to działa!

strony internetowe

WPM Filip Jóźwiak | tel. 692 892 157 - e-mail: wpm@wpm.net.pl - Zduńska Wola
Strony www, grafika - Zduńska Wola | pozycjonowanie stron Zduńska Wola
WPM - facebook